Lekarze Pulmonolog pediatra alergolog pulmonolog

dr n. med. Jarosław Mijas

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Pan doktor - nie ma słów aby opisać Pana doktora. Najlepszy alergolog na świecie którego poznałam a miałam okazje poznać Ich naprawdę wielu. Mieszkam od Pana doktora 150 km a potrafi pomóż w najgorszych momentach. Po 4 latach chodzenia i jeżdżenia po szpitalach z dzieckiem trafiłam do Pana doktora i od razu postawił diagnozę… wiem co robić, jak się zachować jak z synem dzieje się coś nie tak, a w ...
Opinia dodana przez: Balbina Golba

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Pediatra, Alergolog

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

lekarz Justyna Schmidt

Uzdrowisko "Świeradów Czerniawa"
ulica Zdrojowa 2
59-850 Świeradów-Zdrój

Wspaniala lekarka. Bardzo ufam jej kompetencjom. Niezwykle oddane jest dla pacjentow. Polecam wizyty u pani doktor, z uwaga na holistyczne podejscia do

lekarz Adam Wójcik

Nowy Świat 16/3
34-700 Rabka-Zdrój

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Romana Borkowska

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc
05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

lekarz Ewa Jarząbska

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Macierzyńska

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry lekarz. Od 2 lat moje dziecko jest pod opieką p. Doktor.,w tym czasie brało antybiotyk tylko raz a choruje dosyć często . Poprzedni lekarz przepisywał jeden za drugim.

dr n. med. Zenon Bukowczan

3 Maja 10
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo rzeczowy, doświadczony i kompetentny lekarz. W dodatku miły i sympatyczny. Rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Kinga